Wpisy oznaczone tagiem psoty

Psoty

Psoty Psoty psów są bardzo różne. Mniej lub bardziej kosztowne dla naszej kieszeni. Tak samo jak charaktery psów. Jedne są spokojniejsze, inne bardziej ruchliwe, rozrabiające a nawet i złośliwe. Jak jesteśmy w domu to nasze psy zachowują się zazwyczaj pozytywnie. W każdym bądź razie mamy je na oku i ewentualnie możemy odpowiednio zareagować. Niestety kłopoty zaczynają się gdy wychodzimy z domu i nasz psiak zostaje sam. Wtedy albo złośliwie, że domownicy nie chcieli go zabrać ze sobą, albo z nudów pies zwiedza sam otoczenie domowe i szuka sobie zajęcia. Najlepszą zabawą dla szczeniaka są pozostawione kapcie w przedpokoju. Im mają więcej obszycia misiowego tym są bardziej rozrywane. Również psy obgryzają meble, czyli wszystkie sprzęty które są z drewna, a także i inne rzeczy. Aby uniknąć niszczenia naszych rzeczy a tym samym narażania nas na dodatkowe koszty należy trochę zainwestować w sprzęt dla naszych pupili. Przed wyjściem należy dać im jakiś przysmak i zabawkę aby mogły tym się zająć, a nie psoceniem.

  • Kategorie

  • Portal

    Z wszystkich żyjących obecnie ssaków na ziemi najwyższa jest oczywiście żyrafa, za sprawą swojej długiej szyi. Żyrafa występuje najczęściej na terenach afrykańskiej Sahary. Zwierzę jest roślinożercą i najczęściej żywi się liśćmi akacji. Akacja jest bardzo specyficzną rośliną. Posiada kolce oraz specyficzne substancje w swoich liściach, aby odstraszyć roślinożercę. Jednak żyrafa potrafi się przed tym zabezpieczyć poprzez specjalne podniebienie i ślinę. Dorosłe samce mogą osiągnąć wzrost dochodzący nawet do ponad pięciu metrów, przy wadze tysiąca trzystu kilogramów. czapka jeździecka http://utorowac.info/zwierzeta/pies-torbie-zadbaj-o-wspolny-komfort/ torba dla psa

  • Wpisy

  • Żyrafa mimo niesprzyjających warunkach fizycznych potrafi bardzo szybko się przemieszczać. Biegnąc potrafi rozwinąć prędkość dochodzącą nawet do pięćdziesięciu kilometrów na godzinę. Największym zagrożeniem dla żyraf w afrykańskiej sawannie są lwy. Drapieżniki atakują tych roślinożerców z zaskoczenia, na przykład przy wodopojach, gdy żyrafa musi schylić się do wody. Wtedy z zaskoczenie lew atakuje żyrafę wbijając jej ostre pazury w szyję.